USS Enterprise kończy służbę - kliknij, aby przejść na forum
historycy.org > Wybrane specjalizacje historii > HISTORIA NAUKI I TECHNIKI > Historia techniki wojskowej
czarny piotruś
Po ponad 50 latach służby Big E pójdzie do huty czy może zostanie zachowany jako muzeum ? W końcu to pierwszy atomowy pokład lotniczy a i służbę miał ciekawą .Temat założyłem także po to by lepiej poznać historię okrętu,ludzi z nim związanych no i wydarzenia w których brał udział.
Alcarcalimo
Wybaczcie nie mogę się oprzeć (:

Wiecie co to oznacza. Zwalnia się nazwa, którą będzie można nadać TEMU Enterpraisowi (:
Piegziu
QUOTE(czarny piotruś @ 3/12/2012, 14:55)
Po ponad 50 latach służby Big E pójdzie do huty czy może zostanie zachowany jako muzeum ? W końcu to pierwszy atomowy pokład lotniczy a i służbę miał ciekawą .Temat założyłem także po to by lepiej poznać historię okrętu,ludzi z nim związanych no i wydarzenia w których brał udział.
*


Nie sądzę, aby został zachowany jako okręt muzeum. Z całym szacunkiem dla niego, ale jego poprzednik miał większe osiągnięcia bojowe i jakoś rząd nie zawahał się pociąć go na żyletki (za co z kolei ja bym ich pociął żyletkami).

"Big E" jest tylko jeden i umarł ponad 50 lat temu.
Tromp
Witam!
Cześć i chwała pierwszemu nukowi sad.gif Szkoda go. Mój kuzyn i imiennik chce go wprawdzie wykupić... tongue.gif
A poważnie-parę tyg temu zapadła decyzja, że pójdzie na żyletki. Przeobrażenie go w muzeum to za duża kasa, której nie ma.

O wiele bardziej szkoda właśnie Big E...



Alcarcalimo-hipernapęd wynaleziono w latach 80. XXI wieku, więc jeszcze będzie do tego czasu jakiś Enterprise tongue.gif

A nie, jednak będzie następny.
To jest wersja pozbawiona grafik. Jeżeli chcesz przejść do głównego forum kliknij tutaj.